Baner

Anatomia człowieka po polsku? Czyli na jakie książki warto zwrócić uwagę, będąc studentem medycyny!

Niezależnie od tego, czy dopiero myślisz nad rozpoczęciem studiów medycznych, czy aktualnie jesteś dumnym posiadaczem indeksu uczelni wyższej, bezdyskusyjnie powinieneś zaznajomić się z publikacjami, które mogą okazać się przydatne podczas procesu kształcenia się w tym kierunku. Szukasz książki lub podręcznika o anatomii człowieka po polsku? Zdecydowanie musisz przeczytać ten artykuł!

Anatomia człowieka po polsku

Ten podręcznik anatomii człowieka po polsku z PZWL został stworzony z myślą o studentach studiów licencjackich. Pozycja ta jest zwięzła i przejrzysta, dzięki czemu idealnie może pełnić funkcję repetytorium. Książka ta idealnie łączy w sobie tekst z rycinami i schematami, co sprawia, że czytelnikowi znacznie łatwiej zrozumieć niektóre zagadnienia.

anatomia człowieka po polsku

Anatomia człowieka – Janina Sokołowska-Pituchowa

Jest to podręcznik, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród studentów medycyny. Swój sukces zawdzięcza zrozumiałemu i prostemu zilustrowaniu zagadnień dotyczących anatomii człowieka w ujęciu topograficznym.

Laboratorium w szufladzie. Anatomia człowieka – Zasław Adamaszek

To pierwsza taka książka o anatomii człowieka po polsku, skierowana do pasjonatów medycyny i ludzi, którzy zgłębiają taką wiedzę w celach hobbystycznych. Pozycja zawiera w sobie bardzo wiele grafik oraz zdjęć, co umożliwia lepsze zapoznanie się z danym zagadnieniem. Ponadto publikacja ta może stanowić źródło inspiracji do wykonywania własnych doświadczeń i eksperymentów naukowych.

Tags: